slovintojamsJungtinis parapijų šlovinimas "VIENA KRISTUJE".

Liepos 30 d. Bernardinų kieme ketiname suorganizuoti jaukią muzikinę evangelizaciją!

Šlovinimą pradėsime 19:00 val. bažnyčios šventoriuje. Laukia šiltas ir jaukus vakaras. Ateikite!

Arbata ir tortukas garantuojami, nes šiai gražiai iniciatyvai bus lygiai vieneri metukai ir mes švęsime.

Norinčius ir galinčius prisijungti prie šlovintojų balsu, instrumentu, malda, dovanotu laiku - kviečiame!

Repeticija numatoma liepos 25 d.19.30 val. Bernardinų jaunimo centro rūsiuke, Maironio g.10-3, Vilnius.

Daugiau informacijos: Gintarija, tel. +370 686 73408, Solvita, tel.+370 678 49651

liepos 30

More information Ok Decline