facebook logo facebook logo

mutabor parodaŽmogus, gyvenimas, apskritai gyvybė – labai trapūs ir laikini reiškiniai. Nuolat klausiu savęs „kam?” ir „kodėl?“. Savo kūryboje vis ieškau atsakymų į egzistencinius klausimus. Būtent šeima, santykiai, meilė, tikėjimas, gimimas, mūsų tąsa vaikuose suteikia pilnavertį džiaugsmą mūsų būtyje.

 


„Mes visi pasmerkti ištverti gyvenimą. Ir vienintelė galimybė tai padaryti – pamilti jį.“ (Georges Bernanos) Esame surišti nematomais saitais, priklausomi vieni nuo kitų. Atsakingi  už aplinką, kurioje esame, už savo artimuosius, jų pasaulį, vidinį sielos gyvenimą. Renkuosi skleisti šviesą, kalbu apie tai, kad pasaulis gražus. Bet jį kuriam patys. Savo rankomis, savo meile, tikėjimu… Ištvermingai, nuolat.

 


Žodį mutabor (iš lot. k. pokytis, mutuoti. Tiksliau - „būsiu pakeistas“) pasirinkau kaip centrinį, kalbant apie tai, kad mes nežinome iš kur ateiname ir kur išeiname, apie nuolatinį kitimą. Gyvenimo ratą. Juk dažnai stebime, kad šeimoje kažkam numirus, ateina kitas, kita gyvybė. MUTABOR – pasirinkimas keistis, keistis sąmoningai, gyventi kokybiškai.