Ark Teofilius Matulionis

Birželio 25 d. 14:00 val. Vilniaus Katedros aikštėje arkivyskupas ir kankinys Teofilius Matulionis bus paskelbtas palaimintuoju. Tai nepaprastas istorinis įvykis ir ypatingų malonių metas.

Vilniaus Bernardinų parapijos parapijiečiai kviečiami rinktis birželio 25 d. 9:30 val. Bernardinų bažnyčios šventoriuje ir kartu keliauti į Katedros aikštę, kur nuo 10:00 val. Beatifikacijos dalyviams bus atveriami artimiausi sektoriai. Įeidami į sektorių, gausite apyrankę, su kuria bus galima vėl ten pat sugrįžti, jei prireiktų išeiti.

12:00 val. Katedros aikštėje prasidės programa apie Teofilių, vyks Birželinės Švč. Jėzaus Širdies pamaldos pamaldos, o 14:00 val. prasidės Šv. Mišios, baigsis 16:50 val.

Po Mišių  sarkofagas su Palaimintojo Teofiliaus relikvijomis bus perneštas į Katedrą, kur bus galima prieiti asmeniškai pasimelsti prie jo. Katedra bus atidaryta iki 23:00 val.

Ruošiantis šventei, Katedroje per visą naktį vyks Švč. Sakramento adoracija – nuo šeštadienio 18:00 val. iki sekmadienio 7:00 val.

Beatifikacijos iškilmių proga Bernardinų bažnyčioje birželio 25 d. 10:30 ir 13:00 val. šv. Mišių nebus.

Kviečiame sekti Facebook puslapį https://www.facebook.com/beatifikacija/ ir juo dalintis.