facebook logo facebook logo

Adoracija LJD plakatasArtėjant 2017 metų Lietuvos jaunimo dienoms, kurios vyks birželio 23–25 dienomis Vilniuje, renginio organizatoriai kviečią visą tikinčiųjų bendruomenę susitelkti maldai už jaunimą bei pašaukimus. Pradėdami maldos akciją taip pat užtarimo prašome šventosios Kryžiaus Teresės Benediktos (Editos Stein), o taip pat  Teofiliaus Matulionio, kuris kaip tik per LJD sekmadienio Mišias bus paskelbtas palaimintuoju.

Melsdamiesi už jaunimą mes taip pat prisidėsime prie 2018 metų Vyskupų Sinodo, kurį popiežius Pranciškus šaukia kaip tik ir aptarti jaunimo, tikėjimo ir pašaukimo temas.

Šia proga visus kviečiame jungtis į nuolatinę Švč. Sakremento adoraciją Šv. Kryžiaus (Bonifratų) bažnyčioje (https://goo.gl/maps/RxkLru5rzg22) Lietuvos jaunimo dienu metu.

Adoracijos pradžia birželio 23 d. 16:00 val. ir ji tęsis iki birželio 25 d. 13:00 val.

Kviečiame Jus įsipareigoti vienos ar kelių valandų maldai prie Švenčiausiojo Sakramento.

 

Registruotis el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu +370 648 41577. Tai būtų jūsų maldos indelis meldžiantis už Lietuvos jaunimą ir pašaukimus.

Mums ypatingai reikia adoruotojų šiomis valadomis

Birželio 24 d. šeštadienį

9-10 val

10-11 val.

14-15 val.

22-23 val

23-24 val.


Birželio 25 d. sekmadienį

4-5 val (ryto)

8-9 val.

9-10 val.

Laukiame jūsų!