Fatima 012017 m. minimas Marijos apsireiškimo Fatimoje (Portugalija) šimto metų jubiliejus. Šia proga Lietuvos vyskupai kviečia visus tikinčiuosius 2017 m. spalio 19– 22 d. Fatimoje kartu švęsti Lietuvos dieną. Vilniaus arkivyskupija organizuoja piligriminę kelionę lėktuvu į Fatimą aplankant ir garsiąją Šv. Jokūbo katedrą Santjago de Komposteloje (Ispanija).

REGISTRACIJA: Prašome Vilniaus arkivyskupijos piligrimus registruotis savo parapijos raštinėje (reikalingi - keliaujančio asmens vardas, pavardė, gimimo data, tel. nr., el. p. adresas).

Registracija laikoma patvirtinta atnešus 200 Eur pradinį įnašą už kelionę klebonui/ rektoriui (arba jo paskirtam darbuotojui) į parapijos raštinę raštinės darbo laiku.

Prieš atvykstant siūlome pasiskambinti. Persigalvojus įnašas negrąžinamas.

Klebonai informaciją apie jų parapijoje užsiregistravusius ir užstatą pateikusius asmenis perduoda Vilniaus Piligrimų centrui. Registracijos pabaiga –  surinkus pilną grupę.

Kilus klausimams kreipkitės į savo parapijos raštinę tel. +37061601159, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

INFORMACIJA APIE KELIONĘ
Data: spalio 19–23 d.
Maršrutas: Vilnius – Lisabona – Fatima (spalio 19 d.); Fatima – Santjago de Kompostela (spalio 22 d.); Santjago de Kompostela – Vilnius (spalio 23 d.)
Kelionė kaina: 630 Eur. Į kainą įskaičiuota – užsakomieji skrydžiai, pervežimai užsakytais autobusai, 4 nakvynės su pusryčiais, gidai. Neįskaičiuota – kelionės draudimas, dienos maistas.
Bagažas iki 20 kg.

PRELIMINARI ROGRAMA
Spalio 19 d. (ketvirtadienis)
Atvykimas į Fatimą. Pažintis su šventove ir vakarinė malda. Pervežimas į nakvynės vietas.
Spalio 20 d. (penktadienis)
Malda Apreiškimo vietoje, Kryžiaus kelias Fatimos apylinkėse, piligrimystė į Piemenėlių gimtąjį kaimą Ajustrel.
Spalio 21 d. (šeštadienis)
Dienos metu – UNESCO miestelių aplankymas, vakare – Rožinio procesija.
Spalio 22 d. (sekmadienis)
Lietuvos dienos Šv. Mišios Fatimos Bazilikoje, išvykimas į Bragą ir Santjago de Kompostelą.
Spalio 23 d. (pirmadienis)
Šv. Mišios Šv. Jokūbo katedroje (Santjago de Kompostela), pasivaikščiojimas miestelyje, skrydis į Vilnių.