A07 MMMMielieji, pradedame registraciją į 2017 metų Vilniaus Bernardinų parapijos stovyklą, kurios tema - „Corpus Paulinum lobiai“.

Corpus Paulinum arba Pauliaus tekstynas sudaro reikšmingą Naujojo Testamento dalį. Paulius buvo produktyviausias rašytojas iš visų Jėzaus apaštalų. Šis paskaitų ciklas siekia supažindinti su turtingu apaštalo Pauliaus paveldu, kurį atveria jo rašyti laiškai.

Panagrinėsime pagrindines apaštalo Pauliaus laiškų temas, susipažinsime su svarbiausiomis jo teologinės minties sąvokomis, bet svarbiausia stengsimės pažinti šio Kristaus tarno širdį, idant būtume sustiprinti mūsų pačių tikėjimo kelionėje.

Šių metų parapijos vasaros stovykla vyks birželio 26 – liepos 1 dienomis poilsio namuose „Tolieja“, Molėtų rajone, Poviliškio kaime.

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad paskaitas stovyklos metu maloniai sutiko skaityti teologijos mokslų daktaras Giedrius Saulytis.

Programoje: ryto ir vakaro malda, konferencijos, diskusijos grupelėse, kasdienis šv. Mišių šventimas, laikas asmeninei maldai, Adoracijos laikas, kasdien po keletą valandų laisvo laiko vasaros pramogoms, įvairi kultūrinė vakaro programa (dainų prie laužo vakaras, filmo vakaras, talentų vakaras, sporto varžybos, koncertas).

Taip pat jaunimui bus organizuojama pastovyklė: 14–18 metų jaunimas gali rinktis stovyklą arba pastovyklę. Pastovyklėje nakvojama atskiroje nuo pagrindinės stovyklos patalpoje.

Prašoma paaukoti suma už stovyklą vienam asmeniui (už maitinimą ir patalpų nuomą):

Auka TIKĖJIMAS – įprastinio dydžio auka;
Auka VILTIS – mažesnė auką tiems, kuriems reikia pagalbos, arba moksleiviams ir studentams, kurie dar negali mokėti įprastinės sumos
Auka MEILĖ – didesnė (solidari) auka tiems, kurie nori su meile padėti artimui dalyvauti stovykloje.

TIKĖJIMAS
(įprasta auka)

VILTIS
(mažesnė auka)

MEILĖ
(solidari auka)

Stovykla (nameliuose)

120 €

Stovykla (su savo palapinėmis)

60 €

100 €

*Maloniai sutikus „Magnificat“ redakcijai, Bernardinų parapijos stovyklos išlaidoms padengti panaudotas „Magnificat“ prenumeratos principas.

Pastabos ir aukojimas: aukos dydis 1 asmeniui. Vaikams iki 5 metų stovykla nemokama.

Maloniai prašom ne vėliau kaip per savaitę nuo savo registracijos pervesti prašomą paaukoti sumą.
Negalinčius iš karto paaukoti visos prašomos sumos, prašome per savaitę nuo savo registracijos paremti parapiją ne mažesne kaip 50 proc. sumos.
Likusią aukos dalį prašome pervesti ne vėliau kaip iki 2017 m. birželio 12 d.

Aukos renkamos:
į Bernardinų parapijos banko sąskaitą:
VILNIAUS ŠV. PRANCIŠKAUS ASYŽIEČIO PARAPIJA (oficialus pavadinimas)
Maironio g. 10, LT-01124 Vilnius
Įm. kodas 192051599
Atsiskaitomoji sąskaita LT30 7300 0101 3343 9118
Bankas SWEDBANK AB, į laukelį „Mokėjimo paskirtis“ įrašant AUKA UŽ STOVYKLĄ ir stovyklautojo vardą bei pavardę,

arba aukojamą sumą perduoti Vidmantei, tel. +37066251793.

Pastovyklėje gyvenimo sąlygos kiek asketiškesnės, todėl aukojama suma už pastovyklę mažesnė.

TIKĖJIMAS
(įprasta auka)

VILTIS
(mažesnė auka)

MEILĖ
(solidari auka)

Pastovyklė (14–18 metų jaunimui)

60 €

100 €

Negalinčius iš karto paaukoti visos prašomos sumos, prašom per savaitę nuo savo registracijos paremti parapiją ne mažesne kaip 50 proc. sumos. Likusią aukos dalį prašom pervesti ne vėliau kaip iki 2017 m. birželio 12 d.

Aukos renkamos į Bernardinų parapijos banko sąskaitą (sąskaitos duomenys pateikti aulkščiau), į laukelį „Mokėjimo paskirtis“ įrašant AUKA UŽ PASTOVYKLĘ ir stovyklautojo vardą bei pavardę, arba aukojamą sumą perduoti Vidmantei, tel. +37066251793.

Į pastovyklę vaikus atveža patys tėveliai (globėjai).

REGISTRACIJOS ANKETOS

Registracijos anketa į STOVYKLĄ: https://goo.gl/forms/93gudcqerEv6wN5I3

Registracijos anketa į PASTOVYKLĘ: https://goo.gl/forms/QYSK75BIM5GzJ9mG3

Kaip rasti stovyklavietę?

„Toliejos“ poilsio namų GPS koordinatės 55.3011944, 25.5984386.

Stovyklos lokacija, Google Maps: https://goo.gl/maps/rohzAZnTXvG2

Maloniai kviečiame planuoti savo vasaros atostogų laiką ir dalyvauti stovykloje!
Kontaktai pasiteiravimui: Vidmantė, tel. +37066251793, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Ankstesnių parapijos stovyklų video ir nuotraukos: http://bernardinuparapija.lt/sielovada/parapijos-stovykla/2016-m-parapijos-vasaros-stovykla

PARAMA STOVYKLAI
Dalyvių auka už stovyklą visų išlaidų, deja, nepadengia, todėl stovyklai reikalinga papildoma parama. Ši stovykla tiesiog neįvyktų be papildomos paramos ir supratimo. Galinčius paremti stovyklą papildoma suma, maloniai prašom pervesti auką į nurodytą parapijos sąskaitą, į mokėjimo paskirties laukelį įrašant PARAMA STOVYKLAI.

Nuoširdžiai dėkojame geradariams ir meldžiamės už juos.