facebook logo facebook logo

Blusturgis

Nori naujų rogių, bet neturi, kur dėti senųjų? O gal iš močiutės paveldėjai senovinius sidabrinius šaukštelius, bet nori naujų? Tuomet kviečiame į Bernardinų blusturgį!


Jei turite nebenaudojamų, bet geros kokybės ar nedidelių buities daiktų, kiekvieno mėnesio II-ąjį sekmadienį, iškart po rytinių šv. Mišių, laukiame jūsų vidiniame mūsų bažnyčios kiemelyje, kur galėsite parduoti, dovanoti ar mainyti savo atsineštus daiktus. (Pastaba: esant blogam orui rinksimės didžiajame bažnyčios koridoriuje)


Artimiausias Blusturgis vyks vasario 12 d. 12 val.

 

BERNARDINŲ BLUSTURGIO TAISYKLĖS


VIETA IR LAIKAS:  Bernardinų blusturgis vyksta kiekvieno mėnesio II-ąjį sekmadienį 12.00-15.00 val. Vilniaus Šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų)  bažnyčios vidiniame  kieme (Maironio g. 10).
Renginio vieta ir laikas gali keistis (visos naujienos bus skelbiamos čia).


INFORMACIJA PREKEIVIAMS: blusturgyje prekiauti, dovanoti, mainyti daiktus gali visi norintys. Daiktai turi būti švarūs, tvarkingi, tinkamos kokybės ir išvaizdos, taip pat galima prekiauti  rankdarbiais.


NEGALIMA: perpardavinėti kitų produkcijos, prekiauti pelno siekiantiems fiziniams ir juridiniams asmenims.


INVENTORIUS: Bernardinų blusturgio organizatoriai prekeiviams parūpins stalus. Esant galimybei už prekybos vietą galite paaukoti.


DARBO VALANDOS: Blusturgis vyksta 12.00-15.00val. Prekeiviai įleidžiami nuo 11 val.: gauna konkrečią vietą bei stalą, jei jo reikia.


TVARKA: visų prekeivių prašome savavališkai nekeisti jiems skirtos vietos, nešiukšlinti ir saugoti gautą stalą. Prekeivių prašome tolerancijos, draugiškumo ir geros nuotaikos.

KONTAKTAI:
Adresas: Maironio g. 10, Vilnius

https://www.facebook.com/VilniausBernardinai/

Tel.: +370 650 74 189 (Titas)