facebook logo facebook logo


slovinimo vakaraiVilniaus Bernardinų parapija kviečia jungtis visus norinčius šlovinti, muzikuoti, melstis naujai gimstančioje iniciatyvoje - "Atviri maldos ir šlovinimo vakarai Bernardinų bažnyčioje". Renkamės balandžio 25 d. 18:30 val. Trijų Karalių koplyčioje. Šlovins Artūras Chalikovas.

„Šlovink Viešpatį, mano siela ir visa, kas manyje, tešlovina jo šventąjį vardą! Šlovink Viešpatį, mano siela, ir nepamiršk, koks jis geras! Jis atleidžia visas tavo nuodėmes ir išgydo visas tavo ligas“ /Ps 103, 1-3/

Visa šlovinimo maldos esmė atsispindi šv. Augustino paraginime:

„Tegu gieda jūsų balsas, tegu gieda jūsų gyvenimas, tegu gieda jūsų darbai"
„Kas gieda, dvigubai meldžiasi“ (Šv. Augustinas)

Daugiau informacijos:

Gintarija, tel. +370 686 73408,

Sonata, tel. +370 610 06611.


 Šlovinimo vakaras su šlovinimo grupe "Kesher". Renkamės balandžio 29 d. 18.00 val. Bernardinų bažnyčioje, Trijų Karalių koplyčioje.

Slovinimai Kesher    Slovinimas Arturas Ch 4