sildymo fondasMieli parapijiečiai, nuoširdžiai dėkojame visiems, praeitais metais paaukojusiems Bernardinų bažnyčios šildymo fondui. Šiemet prasidedant šildymo sezonui vėl kaupiame Bernardinų šildymo fondą, todėl kas galite, maloniai prašome paremti ar padėti surasti rėmėjų.

Paaukoti Bernardinų bažnyčios šildymo fondui galite:

1. Palikti auką mūsų bažnyčios zakristijoje. Jūsų lauktume po šv. Mišių arba kunigo budėjimo metu trečiadieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais nuo 16.00 iki 17.45 val.

2. Per Bank-link sistemą (Paysera).
Jei turite sąskaitą Swedbank, SEB, DNB, Danske Bank, Nordea, Citadelė, Šiaulių banke ar Medicinos banke, Lietuvos kredito unijose (i-Unija) arba Paysera sistemoje, tuomet vos keliais paspaudimais galite paaukoti greituoju banko pavedimu (bank-link).

3.  Išmaniuoju telefonu - per WioPay (veikia Apple, Android, Windows telefonuose).

•    Atsisiųskite, instaliuokite ir atsidarykite programėlę – WioPay mobiliąją piniginę* (reikalingas mobilusis arba Wi-Fi interneto ryšys).

•    Pasirinkite opciją "PASIRINK VIETĄ" ir pasirinkite "Bernardinų bažnyčia - Parama bažnyčios šildymui" (šiuo atveju QR kodo skenuoti nebereikia).

3 zingsnis

arba

•    Pasirinkite opciją "SKENUOK KODUKĄ" ir nuskenuokite šį QR kodą „parama Bernardinų bažnyčios šildymui“.
(Paspauskite "telefono" paveiksliuką - jis padidės geresniam QR kodo nuskaitymui).QR Worapay Bernardinu baznycios sildymui 150

•    Pasirinkite Jums priimtiną paramos sumą: 10 €, 20 €, 30 €, 50 €, 100 €.

•    Paremkite Bernardinų bažnyčios šildymo fondą per kelias sekundes.

*Mobilioji piniginė skirta mokėti iš banko mokėjimo kortelių, veikiančių elektroninėse parduotuvėse. Įdiegiama į telefoną vieną kartą, susiejama su Jūsų mokėjimo kortele. Parsisiųskite nemokamai iš: www.wiopay.com.

4. Įprastu banko pavedimu į Bernardinų parapijos banko sąskaitą:
Atsiskaitomoji sąskaita Nr. LT30 7300 0101 3343 9118
Vilniaus Šv. Pranciškaus Asyžiečio parapija
Įm. kodas 192051599
Mokėjimo paskirties laukelyje pažymėkite „Šildymo fondui“.