aukok ismaniai 1Aukoti išmaniai galima ir Bernardinų bažnyčiai, ir Šv. Pranciškaus ir Šv. Bernardino vienuolynui. Į telefoną atsisiuntus mobiliosios piniginės programą, parapijiečiams, bažnyčios ir vienuolyno svečiams tereikia pasirinkti norimą paaukoti sumą. Šis Bernardinų bažnyčios ir vienuolyno sumanymas – naujovė Lietuvoje.

• Tereikia atsisiųsti ir įsidiegti į telefoną mobiliosios piniginės programą WioPay arba kitą.

• Pasirinkti opciją "PASIRINK VIETĄ" ir spustelėti atitinkamą mygtuką - Bernardinų bažnyčios ar vienuolyno (šiuo atveju QR kodą skenuoti nebūtina).

• Arba telefonu nuskenuoti Bernardinų parapijos interneto svetainėje ar parapijos leidiniuose esantį atitinkamą QR kodą ir pasirinkti norimą aukoti sumą. Vienas QR kodas - bažnyčios, kitas - vienuolyno.

Daugiau informacijos ir paaiškinimas, kaip naudotis išmaniuoju aukojimu šiame svetainės puslapyje.

QR Worapay VIENUOLYNAS 300pxQR WioPay Bernardinu parapija 300px