Krikstas I komunija

Vaikai ( 9–14 m.) pasiruošimui Pirmosios Komunijos ir Krikšto sakramentams, bei jaunuoliai (15–18 m.) pasiruošimui Sutvirtinimo, taip pat Krikšto ir Pirmosios Komunijos sakramentams bus registruojami:
rugsėjo 17 d. (antradienį) nuo 17 iki 19 val.,
rugsėjo 24 d. (antradienį) nuo 17 iki 19 val.

Registracija vyks koridoriuje šalia bažnyčios raštinės.

Teirautis galima telefonu: +37061696929 (Violeta) ir el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Už visus pasiruošimo Susitaikinimo ir Eucharistijos bei Sutvirtinimo sakramentams mokslo metus, prašoma auka 70 eurų, kuriuos maloniai prašome paaukoti registracijos dieną. Lėšos bus skiriamos katechetams, patalpų išlaikymui bei įvairioms kanceliarinėms reikmėms.

Renkama vaikų, turinčių klausos negalią grupė
Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras kviečia vaikus ( 9–14 m.), turinčius klausos negalią jungtis prie pasiruošimo Pirmosios Komunijos ir Krikšto sakramentams grupės.

Prašom kreiptis į mokytoją Liną tel.: 8 687 77751,

Spalio 6 d. 13 val. kviečiame vaikus, paauglius ir tėvus į Katechezės mūsų parapijoje pradžią. Kartu švęsime Šv. Mišias, po kurių bendra informacija apie pasiruošimą sakramentams.