facebook logo facebook logo

Parapijiečių agapė

Agape 003Visi Šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) bažnyčios parapijiečiai kiekvieną 1-ą mėnesio sekmadienį laukiami agapėje: pabendrauti, ​pabūti kartu, pasidalinti. Pirmoji vasaros agapė įvyks birželio 4 d. po rytinių (10.30​ val.​)​ ​​Šv. Mišių​.

Visi esate širdingai laukiami bažnyčios kiemelyje.​ Galite atsinešti kuklių vaišių.​

REGISTRACIJA į parapijos stovyklą 2017

A07 MMMMielieji, pradedame registraciją į 2017 metų Vilniaus Bernardinų parapijos stovyklą, kurios tema - „Corpus Paulinum lobiai“.

Corpus Paulinum arba Pauliaus tekstynas sudaro reikšmingą Naujojo Testamento dalį. Paulius buvo produktyviausias rašytojas iš visų Jėzaus apaštalų. Šis paskaitų ciklas siekia supažindinti su turtingu apaštalo Pauliaus paveldu, kurį atveria jo rašyti laiškai.

Skaityti daugiau...

Mylimi broliai ir seserys,

Kaledinis sveikinimasDievas apreiškė save suprantamiausiu žmogui būdu:  trapiame  kūdikėlyje tapdamas vienu  iš mūsų. Jėzus mus moko   susikalbėti vieniems  su kitais,   nuolat  gyventi   taikoje ir  ramybėje.

Skaityti daugiau...

Šv. Mišios gestų kalba

gestu kalba mVilniaus Šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) parapija kviečia visus kurčiuosius kartu švęsti Šv. Mišias.

Trečią kiekvieno mėnesio sekmadienį 13 val. šv. Mišios bus verčiamos gestų kalbos vertėjo iš Vilniaus apskrities gestų kalbos vertėjų centro.

Pasidalinkime šia žinute su tais, kam aktualu.

GAMA kursas Bernardinuose

Gama kursasBernardinų parapijoje baigėsi GAMA kursas „Bažnyčios dogmos. Kas tai? Kodėl jų reikia?“. Per 10 susitikimų stengėmės įsigilinti į šių dogmų esmę, suprasti jų reikalingumą katalikiškame gyvenime, sutvirtinti savo tikėjimą. Susitikome senus draugus, susipažinome su naujais žmonėmis diskutuodami grupelėse.

Skaityti daugiau...

Prašome pagalbos ir paramos

rankos pagalba 150pxBernardinuose anksčiau patarnaudavusį Marių Povilą Martinenko, kurį gal daugelis atsimenate iš jo garbanotų ilgų plaukų ir gražių gerų akių, ir jo mamą ištiko didelė nelaimė - Marius bandė pasigaminti fejerverkų, bet mišiniui sprogus, visiškai sudegė butas, Marius apdegė rankas ir veidą.

Skaityti daugiau...