• Sekmines-1150x650.jpg

Iki GAMA kurso pradžios liko:

REGISTRACIJA BAIGTA. Pirmasis susitikimas - PIRMADIENĮ, vasario 29 d. 18:30 val.

Sv Seimos Ikona MAKviečiame atnaujinti šeimų maldas prie Šv. Šeimos ikonos.

Ši tradicija parapijoje užgimė 2014 Šeimos metais. Siekdami įprasminti šeimų tikėjimo kelionę ir suburti visus šeimos narius kasdienei maldai, kviečiame plačiai ir drąsiai atverti savo namų duris ir širdis šiam garbingam svečiui. Visus savo ir artimųjų rūpesčius, išbandymus, padėkas ir džiaugsmus  sudėti į Šventosios Šeimos glėbį.

Patikėkime savo šeimas jos globai. Prie Šv. Šeimos ikonos taip pat kviečiame vienišus parapijiečius melstis su draugais ar kaimynais.
Šv. Šeimos ikona perduodama kiekvieną sekmadienį po 10:30 Šv. Mišių.

Norinčius pasiimti ikoną į namus savaitei, prašome registruotis zakristijoje, arba užpildant šią anketą: https://goo.gl/FMSYFA

arba pas koordinatorę Reginą Daugnorienę: el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel. +37068725109.

Kilus klausimams visada prašom kreiptis į koordinatorę.