facebook logo facebook logo

Iki GAMA kurso pradžios liko:

REGISTRACIJA BAIGTA. Pirmasis susitikimas - PIRMADIENĮ, vasario 29 d. 18:30 val.

rozinis 02Mieli parapijiečiai, kviečiame melstis Švenčiausiosios Mergelės Marijos rožinį šeštadieniais 17:20 val. (prieš 18 val. šv. Mišias) Trijų karalių koplyčioje. Meldžiamės už Tėvynę  Lietuvą, Bernardinų bendruomenę, už taiką savo širdyse ir pasaulyje, už pašauktuosius Viešpaties tarnystei, asmeninėmis intencijomis.


Rožinio maldos grupės koordinatorė: Jolanta Gaižauskienė, tel. +37068710442, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Pastaba: penktadieniais po 18 šv. Mišių Rožinio malda nebus meldžiamasi, kaip buvo skelbta anksčiau.

 


Rožinis iš prigimties yra į taiką kreipianti malda, nes jį sudaro Kristaus, taikos Kunigaikščio ir „mūsų sutaikinimo“ kontempliacija... Rožinis yra taikos malda ir dėl jo nešamų artimo meilės vaisių. Tinkamai kalbamas, kaip tikra meditacinė kalba, rožinis, padėdamas susitikti su Kristumi jo slėpiniuose, negali neatskleisti Kristaus veido broliuose, ypač labiausiai kenčiančiuose.

 
Popiežius Jonas Paulius II, Apaštališkasis laiškas
„Rosarium virginis Mariae“, 2002 m.

 

 

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok Decline