facebook logo facebook logo

  • Sekmines-1150x650.jpg

Iki GAMA kurso pradžios liko:

REGISTRACIJA BAIGTA. Pirmasis susitikimas - PIRMADIENĮ, vasario 29 d. 18:30 val.

Sveikinimas Kaledos„Kūdikis buvo šventas ir vadinamas Dievo sūnumi“ (Lk 1,35)

Mylimi broliai ir seserys, Jėzaus, Dieviškojo Betliejaus vaikelio, gimimas visada paliečia tai, kas giliausia mūsų širdyse. Jis neaplenkia nei vieno. Dovanoja naują gyvenimą ir viltį, tam, kad siektume šventumo savo kasdieniame buvime. Tam, kad nugriautume sienas, kurios iškilo dėl nepažinimo ir abejingumo.


Tegul 2018 – ieji Viešpaties metai būna kupini santarvės, širdžių bendrystės ir tyro džiugesio Jėzuje Kristuje! Tegul kūdikėlis Jėzus ateina gyventi į kiekvieno žmogaus ir kiekvienos šeimos širdį. Tegul pripildo Jūsų namus ir visą pasaulį ramybe, gėriu ir taika.


Sveikinu su Šventomis Kalėdomis!
Su meile, br. Evaldas Darulis OFM